פרופיל החברה

חברת אי טי די תקשורת קימת בשוק הישראלי 25 שנה ומספקת שרותי טלפוניה למאות לקוחות.
הייחודיות שלנו בשוק הישראלי:


1. ניסיון של 25 שנה בשוק הישראלי.
2. החומרה של המערכות שלנו מיובא מחברת MITEL אחת החברות המובילות בעולם בתחום הטלפוניה. נחשבת ברמה מקבילה ל AVAYA או סיסקו (ראה גרף של גרטנר).
3. מודל ייחודי שלנו שהתחיל לפני כ 12 שנה של השכרת מערכות ללא התחיבות ללקוחות מ 4 שלוחות עד לקוחות של 200 שלוחות כולל כל התוכנות הנדרשות ללקוחות השונים והכול בשרת אחד בטכנולוגית WEB.
4. מחלקת פיתוח עם יכולות טכנולוגיות יוצאות דופן גם בקנה מידה עולמי אנחנו חברה קטנה אבל יש לנו פתרונות תוכנה יותר מתקדמים מחברת MITEL.
5. כל התוכנות שאנחנו משכירים ללקוח הוא פיתוח שלנו. אנחנו לא משתמשים בתוכנות של חברת MITEL כי ברוב המקרים לתוכנות שלנו יש יכולת עדיפה וגמישה יותר וגם מחיר זול יותר.
6. יכולת יוצאת דופן של אינטגרציה מול מערכות CRM שונות כולל יכולת לתת ל CRM להיות הממשק היחידי של הלקוח גם מול ה CRM וגם של הקול סנטר.
7. פתרונות IVR תפורים ללקוח כמו תשלומים לחברת גז עם קישור ישירות ועבודה מול ה CRM שלו, מערכת בקרה של הספקת תרופות ללקוח כולל קבלת מידע על קבלת פקס, נתונים חסרים, מרשם לקוי וכד'.
8. אין אצלנו לקוח שבוי, לא קנסות, לעולם לא נהלנו תביעה משפטית מול לקוח שלנו וגם שום לקוח שלנו לא ניהל מולנו. אנחנו יודעים להתאים את עצמנו ללקוח ולתת לו את הפתרון האופטימלי.
9. אנחנו מייעצים ומלווים את הלקוחות שלנו ללא תשלום ולפעמים עצה אחת חוסכת ללקוחות שלנו אלפי שקלים ולפעמים עשרות אלפי שקלים.
10. יש לנו לקוחות שאיתנו כבר 15 ו 20 שנה והחליפו אצלנו כ 4 מרכזיות שונות.
11. אנחנו יודעים לתת ללקוח פתרון VOIP, אנחנו אחת החברות הראשונות בארץ שהתחילה עם פתרונות VOIP, המומחיות שלנו לתת ללקוח את הפתרון האופטימלי בעלות הכוללת הנמוכה יותר, כאשר רוב הפתרונות בשוק מתמקדים בפתרון הזול ביותר מבחינת חומרה של המרכזיות אבל העלות מסביב (הכוללת) גבוהה באופן ניכר בדרך כלל בגלל עלויות ה DATA, וכמו כן יש לנו התמחות בפתרון VOIP לחברה מרובת סניפים.
12. אנחנו לא יודעים להגיד לא. ותמיד נמצא ללקוח שלנו הפתרון הזול יותר מבחינת עלות תועלת וגם לפעמים נפנה אותו לפיתרון חיצוני במידה ונותן לו את העלות/תועלת הגבוהה יותר. אנחנו מקדישים מאמץ להיות יצירתיים ולתת ללקוח פתרון מחוץ לקופסה.
13. אנחנו נותנים ללקוח כל שינוי תוכנה ללא הגבלה גם אם מדובר בשינוי מסיבי כגון החלפת כל הניתוב של החברה, שינוי ארגוני בחברה וכד'. לפעמים מחשב של הלקוח קורס ואנחנו נאלצים להתקין מחדש את כל השרת וזה אומר להקדיש מספר שעות להתקנה גם במקרה כזה לא נחייב את הלקוח.
14. אנחנו מלווים את הלקוח בכל תקלה גם בתקלה לא שלנו כגון בחברת בזק, או ברשת הנתונים שלו, עד פתרון הבעיה ללא תשלום. אין אצלנו חיובים נוספים מעבר לתשלום החודשי.
15. המחיר שלנו כולל החלפת טלפונים במידת הצורך, תקלות בחומרה, וגם אם הלקוח שפך קפה על הטלפון נחליף אותו ללא עלות. לא חייבנו שום לקוח ב 12 שנים האחרונות על טלפונים שהלקוח גרם להם נזק ואפילו אם הוא מודה בכך.
16. כל לקוח יכול להתקשר בכל שעות היממה (ביפר און ליין בשעות שהמשרד סגור) ובדרך כלל הלקוח יקבל מענה וטיפול גם בשעות המאוחרות של הלילה למעט שבתות וחגי ישראל.
17. אנחנו מוכנים להתחרות מול כל הצעה ללא התחיבות ללקוח (הבעיה ששום ספק לא מוכן להתקין מערכת (לא וירטואלית) בתנאים ללא התחיבות ולקוח קשה להעריך את היתרונות של לקוח לא שבוי. אבל אנחנו יודעים שבסופו של דבר זה הדיל הטוב ביותר ללקוח כי מגולם במחיר כל הסיכונים השונים כגון: שינוי טכנולוגיה, מצב החברה גדילה או צמצום, שינוי בסביבת העבודה, צרכים משתנים, שינוי מחירים במשק, שינוי תמחור השיחות במשק וכד'.


בכבוד רב עוזי אלמגור מנהל